Xbox PC uygulaması oynanış sürelerini de gösteriyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Microsoft’un taşınabilir ve masaüstü platformlarda kıymetli işlevsellik sunan Xbox uygulaması bu ay da kıymetli özelliklerle güncelleniyor ...

Microsoft’un taşınabilir ve masaüstü platformlarda kıymetli işlevsellik sunan Xbox uygulaması bu ay da kıymetli özelliklerle güncelleniyor. Performans optimizasyonları yanında oynanış mühleti modülü de dikkat çekiyor.

Xbox uygulamasında oynanış müddetleri dönemi

Xbox PC versiyonu son güncelleme ile HowLongToBeat platformuna entegrasyon sağladı. Böylelikle oyunların hangi kurallarda ne kadar müddette bitirilebileceği konusunda değerli bir müracaat noktası haline geldi.

Xbox Game Pass Ultimate aile planı duyuruldu

1 hf. evvel eklendi

Örneğin Death Stranding oyununda ana kıssa 40 saat sürüyor. Ekstraları da dahil ederseniz 59 saat oluyor. Oyundaki tüm ayrıntıları oynadığınız vakit ise 113 saate yakın bir müddet harcıyorsunuz. Platform iştirakli olduğu için Ayrıntılar sekmesinden siz de deneyimlerinizi ekleyebiliyorsunuz. Böylelikle ortalama mühletlere tesir edebiliyorsunuz.

Oynanış mühleti yanında Xbox uygulamasının açılışta yüzde 15 daha süratli hale gelirken arama motoru de yüzde 20 daha süratli sonuç getiriyor. Tekrar çökme ve yükleme yanılgıları da giderilmiş.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.