Zoom email ve ajanda uygulaması yıl sonunda geliyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Özellikle pandemi periyodunda patlama yapan Zoom bağlantı uygulaması daha farklı alanlara ulaşabilmek için uzun müddettir çalışmalar yapıyor ...

Özellikle pandemi periyodunda patlama yapan Zoom bağlantı uygulaması daha farklı alanlara ulaşabilmek için uzun müddettir çalışmalar yapıyor. Bunlardan takvim ve ajanda uygulaması bu yıl bitmeden çıkacak.

Zmail ve Zcal uygulamaları

Yaklaşık iki yıldır geliştirilen Zmail email uygulaması ve Zcal ajanda uygulaması kısa mühlet içerisinde tanıtılacak. Kasım ayında firmanın klâsik Zoomtopia konferansında bu iki uygulamayı tanıtarak kullanıma sunması bekleniyor.

Zoom Mac uygulamasında kritik güvenlik açığı

1 ay evvel eklendi

Kaynaklar Zoom platformunun rekabetçi kalabilmek için bu iki uygulamayı hayati olarak gördüğünü belirtiyor. Firma en parlak periyodunda elde ettiği 1.1 milyar dolarlık rekor gelirin epey gerisinde kaldı ve paylar de pandemi öncesi düzeylere geriledi.

Pazarda Google ve Microsoft üzere devler imajlı görüşmelerin yanında takvim ve email uygulamalarını da entegre ederek bir bütün haline getiriyor. Zoom da kendi dikey entegrasyonu ile bunlardan sıyrılmak istiyor. Böylelikle kullanıcılarını öbür kaptırmamış olacak.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.