PUBG Mobile 2.2 güncellemesi çıktı! İşte yenilikler

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
PUBG Mobile, 2.2 güncellemesi yayınlandı. Oyuncular, bu güncellemeyle gelen yeni Nusa haritasında tropik bölgeleri keşfederken ...

PUBG Mobile, 2.2 güncellemesi yayınlandı. Oyuncular, bu güncellemeyle gelen yeni Nusa haritasında tropik bölgeleri keşfederken, güncellenmiş Erangel haritasındaki yeni yerler ortasında savaşabilecek. Oyun severler heyecan veren yeni oyun modu Ön Cephe’yi deneyimlerken, Döngü 3 Dönem 8 ve Royale Pass Ay 15’in bir kesimi olarak bir dizi yeni kozmetik eserinin kilidini açıp kullanabilecek.

2.2 sürümüyle oyuncular cümbüş, keşif ve savaş için yeni bir harita olan Nusa ile tanışacak. Nusa, tropik bölgelerde yer alan yeni 1×1 km’lik turistik bir ada haritası. Küçük bir harita olduğu için maçlar Erangel yahut Livik üzere haritalara nazaran çok daha süratli tamamlanıyor ve bu da oyunu daha heyecanlı kılıyor.

PUBG Mobile 2.2 güncellemesi neler sunuyor?

Nusa, her ne kadar silahlı çatışmalara konut sahipliği yapsa da görülecek bir çok hoş yere ve görüntüye sahip bir ada. Bir sonraki silahlı çatışmaya hazırlanan oyuncular, kısa da olsa durup bu hoşlukların keyfini çıkarabilir.

Nusa ayrıyeten, erken elenen oyuncuların hayatta kalan grup arkadaşları varsa maça yine katılmalarını sağlayan yeni Muhteşem Davet mekaniğini de oyuna ekliyor. Tek başına oynayanlar ise otomatik olarak yine doğuyor.

Yeni harita, alana yayılmış hava çizgisi, çok katlı Telepak Town Apartmanı’ndaki bir asansöre kadar süratli bir formda dolaşmanın bir dizi yeni yolunu içeriyor. Nusa ayrıyeten Taktik Arbalet ve NS2000 Pompalı Tüfek üzere yeni silahlarla da geliyor. Oyuncular ek olarak inanılmaz istikrara sahip iki kişilik çevik bir araç olan yeni ATV ile seyahat edebilecek.

Erangel’de bir dizi güncelleme var

Yeni haritanın yanı sıra oyuncuların favorilerinden biri olan Erangel için de güncellemeler geliyor. PUBG MOBILE’ın 2.2 güncellemesi ile Erangel haritasında birinci olarak, Hospital ve Mylta Power binaları gereç aramayı kolaylaştırmak için güncellendi.

Erangel’e biri Çiftlik bölgesinin güneybatısında ve başkası Sosnovka Askeri Üssü’nün güneyinde olmak üzere iki yeni liman ekleniyor. Ayrıyeten Feribot İskelesi’nde görsel güncellemeler olacak. Güncelleme yeni hava olayı olarak eklenen gökkuşağını, Erangel’de birden teğe ortaya çıkacak bir Şipşak Dükkan’ı, oyuncuların araçlarına yakıt ikmali yapabilecekleri akaryakıt İstasyonlarını, bisiklet kulübesini ve tıbbi eserler, jeton, askeri tedarik olmak üzere 3 farklı kasa tipiyle yeni Özel Materyal Sandıklarını da oyuna getiriyor.

PUBG MOBILE 2.2 güncellemesi yakında çıkacak Ön Cephe Modunu da oyuna ekliyor. Bu heyecan verici yeni oyun modu, oyunculara Erangel, Livik ve Nusa’da yeni yetenekler ile daha süratli çatışma, harita geçişi ve daha sık düşmanla müsabaka sunuyor.

Oyun Tahlili, İzleme ve Gereç Tarama üzere hünerler, bir sonraki oyun alanını bulmayı, düşmanları izlemeyi yahut gelişmiş gereçleri bulmayı çok daha kolay hale getirecek. Araç Air Drop’unu kullanmak, oyunculara harita geçişi için daha fazla seçenek sunacak ve Süzülen Bebek ve Düzgünleştiren Sis üzere yetenekler hakikat kullanıldığında silahlı çatışmaların dinamiklerini değiştirecek.

Oyuncular ayrıyeten dükkandan araçları daha süratli bulmalarına yardımcı olacak bir Araç Hava Yardımı satın alabilecek. Yürüyerek seyahat etmeyi tercih edenler için Stalber bölgesine teleferik eklendi, bu sayede bölgede daha kolay hareket edilebilecek. Stalber ve batı kıyısının yakınına eklenen Tuhaf Kasaba bölgesinde oyuncuların süratli bir kaçış için kullanabilecekleri sıcak hava balonları yer alıyor.

PUBG MOBILE’ın 2.2 güncellemesi, yeni bir Efsanevi set ve rozet sayfasında iyileştirmeler ile 20 Eylül’de başlayacak olan 3. Döngü Dönem 8’i de başlatacak. RP oyuncuları için yeni toplumsal avantajlar, güncellenmiş RP Favori Kasaları ve daha ziyadesiyle başlayacak olan Royale Pass Ay 15: Razzle Dazzle’ın bir modülü olarak oyuncular için yeni içerikler de sağlayacak.

Özelleştirmeyi seven PUBG MOBILE oyuncuları, 2.2 güncellemesinde tadını çıkarabilecekleri mükemmel içeriklere sahip olacaklar. Süratli şeritteki oyuncular için, savaş alanında şık bir formda seyahat etmenizi sağlayan özgün bir spor otomobil yakında oyuncular tarafından tasarlanarak özelleştirilebilecek.

Son olarak iki yeni karakter Survival Expert Riley ve Tech Mercenary Sophia ile birlikte Hayalet Kuğu Seti ve Kozmik Cellat Seti de PUBG MOBILE 2.2 güncellemesinde yer alacak.

PUBG MOBILE’ın 2.2 güncellemesi ile oyun Level Infinite ailesine katılırken PUBG MOBILE için de değişim sinyalleri veriyor. Level Infinite, dünya çapındaki oyunculara nerede ve nasıl oynamayı seçerlerse seçsinler, yüksek kaliteli ve ilgi cazip etkileşimli cümbüş tecrübeleri sunmaya kendini adamış global bir oyun markası olarak öne çıkıyor.

KRAFTON, Inc. ile birlikte PUBG MOBILE’ın ortak geliştiricisi LIGHTSPEED STUDIOS da PUBG MOBILE’a entegre ediliyor. Oyuncular artık oyuna başladıklarında Level Infinite ve LIGHTSPEED STUDIOS logolarını da ekranda görecek. 

Yeni güncellemeyle PUBG MOBILE’da görsel iyileştirmeler, kullanıcı arayüzü yükseltmeleri ve çok daha fazlası dahil olmak üzere bir dizi öbür düzgünleştirme de yapıldı.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.