Türk Telekom’un 2021 Faaliyet Raporu’na LACP’den 14 ödül

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Halka açık şirketler, periyodik olarak şirketin faaliyet raporlarını açıklıyor. Olağanda yatırımcıları bilgilendirme maksatlı hazırlanan bu ...

Halka açık şirketler, periyodik olarak şirketin faaliyet raporlarını açıklıyor. Olağanda yatırımcıları bilgilendirme maksatlı hazırlanan bu raporlar LCP tarafından kıymetlendirilerek ödüllendiriliyor. Milletlerarası çapta yüzlerce şirketin faaliyet raporlarının değerlendirmeye alındığı LACP Vizyon Ödülleri’nde Türk Telekom hem platin hem altın ödül aldı.

Türk Telekom 2021 faaliyet raporu yayınlandı

8 ay evvel eklendi

Türk Telekom 2021 Yılı Faaliyet Raporu, LACP Vizyon Ödülleri’nde toplam 14 ödül aldı. “Şirket Kümeleri, Holdingler” kategorisinde Platin Ödül, “Telekomünikasyon” kategorisinde Altın Ödül’e layık görüldü. “Şirket Kümeleri, Holdingler” kategorisinde 99 puan aldı, “Telekomünikasyon” kategorisinde ise 98 puan aldı. Kapak tasarımı, yönetici iletisi, anlatım, finansal bilgilerin sunumu, üretkenlik ve navigasyon üzere kriterler üzerinden bedellendirilen Türk Telekom Faaliyet Raporu LACP Vizyon Mükafatları heyetinden tam puan aldı.

Bu kategorilere ek olarak “raporun sanatsal irtibat mükemmelliği”, “en uygun rapor metni” üzere kategorilerde dahil olmak üzere 14 ödül aldı.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.