Uncharted: Legacy of Thieves bilgisayarlara geliyor!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Sony ve Naughty Dog, Uncharted 4: A Thief’s End ve Uncharted: The Lost Legacy paketinin 19 Ekim’de bilgisayarlara geleceğini açıkladı ...

Sony ve Naughty Dog, Uncharted 4: A Thief’s End ve Uncharted: The Lost Legacy paketinin 19 Ekim’de bilgisayarlara geleceğini açıkladı. Uncharted: Legacy of Thieves koleksiyonu, Ocak ayında PS5 için piyasaya sürülmesinin akabinde bu birinci sefer bilgisayarlarda da oynanabilir olacak.

Uncharted: Legacy of Thieves birinci defa bilgisayarlarda sunuluyor

İlk defa bilgisayarlarda sunulacak olan oyun serisi; ultra geniş ekran monitör takviyesi, doku ve model kalitesi, anizotropik filtreleme, gölgeler, yansımalar ve ortam geliştirmeleri dahil olmak üzere bir dizi grafik ayarlama seçeneği ile bilgisayarlara uygun hâle getirilmiş durumda.

Oyunun kullanıcı arayüzü de bilgisayarlara daha yeterli uygun biçimde ayarlanarak, kullanıcı tecrübesinin en üst seviyede olması hedefleniyor. Birebir formda oyun içerisindeki tüm denetimler kullanıcı tarafından kendisine uygun bir halde kişiselleştirilebilecek.

Yeni oyunu PS4’ün DualShock 4 denetimi ile kablosuz olarak da oynamak mümkün olacak. Tıpkı vakitte PS5 DualSense denetimi ile oynandığında ise daha gelişmiş dokunsal geri bildirimler sizleri bekliyor olacak. Böylelikle kullanıcılar oyun tecrübesini daha üst seviyede yaşayabilecekler.

Uncharted: Legacy of Thieves, bilgisayarlara gelen birinci Naught Dog oyunu olarak öne çıkıyor. Naughty Dog’un son çalışması olan The Last of Us Part I (Remade) oyunun da bilgisayarlara gelmesi bekleniyor. Bu oyun için ise şimdi net bir vakit verilmiş değil.

Diğer yandan, son vakitlerde Sony imzalı Horizon Zero Dawn ve God of War üzere yüksek profilli oyunlar bilgisayarlarda da sunulmaya başlanmış durumda. Sony, yeni oyunlarını PlayStation’un dışına çıkararak bilgisayar oyuncularını da kendisine çekmek istiyor üzere görünüyor.

Eğer Uncharted: Legacy of Thieves serisini oynamak istiyorsanız şu anda Steam ve Epic Games Store üzerinden 329 TL karşılığında ön sipariş verebilirsiniz. Pekala siz Uncharted: Legacy of Thieves hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.