YouTube Shorts müzikleri oynatma listesine kayıt edilebilecek

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
TikTok platformunun farklı kullanım formuyla bir anda patlaması aslında ikinci bir ögeyi daha öne çıkardı. Görüntülere yerleştirilen art ...

TikTok platformunun farklı kullanım formuyla bir anda patlaması aslında ikinci bir ögeyi daha öne çıkardı. Görüntülere yerleştirilen art plan müziklerinin vakit zaman tanınan olduğunu, merak edildiğini görüyoruz. YouTube bunun için bir yenilik geliştirdi.

YouTube Shorts müziklerinde yeni dönem

Bu tıp kısa görüntülerde kullanılan müzikleri oynatma listesine eklemek için kullanıcıların uygulamadan çıkması gerekiyordu. YouTube Shorts yeni güncellemesi ile birlikte artık sevdiğiniz bir şarkıyı listeye kaydettikten sonra bu listeye YouTube Music üzerinden de erişebilmenizi sağlıyor.

YouTube TV için kullanışlı bir özellik geliyor

3 hf. evvel eklendi

Shorts Müzikleri ismiyle otomatik bir liste oluşturan uygulama her vakit bunu kullanıyor. Yani kullanıcıya özelleştirme hakkı tanınmamış. Ayrıyeten görüntüdeki müzik bir modüle ilişkin değilse listeye alınmıyor. Yeniden bu listeye YouTube uygulaması üzerinden de erişmek mümkün oluyor. YouTube Shorts bu yeni özelliği kısa müddet içerisinde tüm kullanıcılara dağıtacak.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.