Galaxy Tab S6 ve Galaxy Tab S6 Lite için One UI 4.1.1 güncellemesi yayınlandı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Uzun bir mühlet iPad serisi ile tek başına rekabet eden Samsung, Galaxy Tab S serisi ile önemli bir muvaffakiyet elde etti. 2019 yılında ...

Uzun bir mühlet iPad serisi ile tek başına rekabet eden Samsung, Galaxy Tab S serisi ile önemli bir muvaffakiyet elde etti. 2019 yılında çıkan Galaxy Tab S6 ve daha sonrasında gelen Galaxy Tab S6 Lite, kısa müddette Android dünyasındaki en sevilen tabletlerden olmuştu. Hala güncelleme dayanağı alan tabletler, yeni yazılım güncellemesine kavuştu.

Görev çubuğu ile geliyor

Galaxy Tab S6 ve Galaxy Tab S6 Lite, yılın başlarında Android 12 tabanlı One UI 4 güncellemesini almıştı. Aygıtlar, artık de One UI 4.1.1 güncellemesine kavuşuyor. One UI 4.1.1, Android 12L tarzında misyon çubuğu ile geliyor. Ayrıyeten güncelleme, çoklu görünüm ve Pop-Up pencereleri için yeni hareket seçenekleri sunuyor.

Güncelleme, olağan ve Google Meet aramaları için yeni art plan efektleri, evraklar için optimize edilmiş arama motoru, yenilenmiş duvar kağıtları ve kilit ekran özelleştirmeleri sunuyor. Samsung Klavye de güncelleme ile yenilenmiş özelliklere sahip oluyor. One UI 4.1.1, her iki aygıtta birebir özelliklere sahip lakin Galaxy Tab S6 Lite, Bixby Vision’ın optik karakter tanıma özelliğine sahip olmayacak. Galaxy Tab S6, ağustos güvenlik güncellemesi ile gelirken S6 Lite, eylül güvenlik güncellemesi ile geliyor. Her iki aygıt da kimi Avrupa ülkelerinde güncellemeyi almaya başladı.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.