Genshin Impact anime serisine dönüşüyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Oyun dünyasında kendine büyük bir yer kazanan taşınabilir aksiyon RPG oyunu Genshin Impact'ten sevindiren haber geldi. Oyunun geliştiricisi ...

Oyun dünyasında kendine büyük bir yer kazanan taşınabilir aksiyon RPG oyunu Genshin Impact‘ten sevindiren haber geldi. Oyunun geliştiricisi miHoyo, yıldönümü kutlamalarının bir kesimi olarak Genshin Impact anime serisinin yolda olduğunu duyurdu. 

Görevi Ufotable üstlenecek

Bildirilenlere nazaran yeni üretim, Demon Slayer üzere anime serileri ile tanınan Japon animasyon stüdyosu Ufotable tarafından uyarlanacak. Bununla birlikte paylaşılan fragman, bizlere oyunun sanat dizaynının da korunacağını gösteriyor.

Yeni duyurunun bu kadar uzun sürmesi biraz şaşırtan diyebiliriz. Çünkü yakın vakitte paylaşılan Cyberpunk: Edgerunners dahil olmak üzere birçok üretim, son yıllarda animasyon dizilerine dönüştürüldü. Yeni Genshin Impact anime serisinin ise ne vakit yahut hangi platforma çıkış yapacağı şimdi bilinmiyor.

GeForce NOW’a 7 yeni oyun ekleniyor

9 sa. evvel eklendi

Fragmanın sırf konsepti gösterdiği ve uzun vadeli bir proje olacağına işaret ettiğini düşünürsek ilk dönemin başlaması biraz vakit alabilir.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.