iPhone 14 Pro ve Pro Max’in Dinamik Ada’sı daha eğlenceli hale geliyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Popüler Reddit uygulaması Apollo, yakın vakitte iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max'i desteklemek için güncellendi ve Apollo geliştiricisi ...

Popüler Reddit uygulaması Apollo, yakın vakitte iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max’i desteklemek için güncellendi ve Apollo geliştiricisi Christian Selig, uygulamaya eğlenceli küçük bir özellik ekledi.

watchOS 9 güncellemesi, Spotify akışını bozuyor

1 sa. evvel eklendi

Apollo uygulamasıyla iPhone’unuza Dinamik Ada’nın üstündeki alana küçük bir hayvan eklemeniz mümkün

Bu haftanın başlarında Apollo uygulaması, iOS 16 desteği ile güncellendi. Ayrıca Dinamik Ada çentiği bulunan telefonlara özel uygulama, sempatik bir özellik ekledi.

Apollo uygulamasının geliştiricisi Christian Selig, uygulamaya Dinamik Ada ile farklı bir etkileşim ekledi. Bu güncelleme sayesinde kullanıcılar, Reddit’te gezinirken Dinamik Ada’nın üzerinde takılan şirin küçük bir kedi görme seçeneğini aktifleştirebilir. 

Dinamik Ada Hayvanat Bahçesi isimli Apollo uygulamasının yeni özelliği özelleştirilebilir. Üstteki görsellerde bulunan Dinamik Ada’nın üzerinde yürüyen kedi dışında öbür hayvanlarda seçebilirsiniz. Bu hayvanlar ortasında ise kedi, köpek, kirpi, tilki ve aksolotl bulunmakta. 

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.