watchOS 9 güncellemesi, Apple Watch’larda Spotify akışını bozuyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Geçtiğimiz Pazartesi günü Apple, giyilebilir aygıtlar için işletim sisteminin en son sürümü olan watchOS 9'u yayınladı. Bu güncelleme, Apple ...

Geçtiğimiz Pazartesi günü Apple, giyilebilir aygıtlar için işletim sisteminin en son sürümü olan watchOS 9’u yayınladı. Bu güncelleme, Apple Watch Series 4 ve daha yeni modellerde kullanıma sunuldu. Ancak bir sorun olduğu ortaya çıktı.

Spotify, Apple Watch kullanıcılarını watchOS 9’a güncellememesi için uyardı

Apple Watch’ını watchOS 9‘a güncelleyen kullanıcılar Spotify uygulamasıyla ilgili bir sıkıntıyla karşılaştı. Güncelleme, Spotify akışını bozan bir kusura sebep oluyor. Kullanıcı raporlarına nazaran, Apple Watch’ta Spotify akışı birinci dakika içinde çalışmayı durduruyor. Ancak yine de kesim ilerleme çubuğu hareket etmeye devam ediyor. Sorun hem Wi-Fi hem de hücresel irtibatta ortaya çıkıyor. Lakin Apple Watch’a indirilen Spotify medyasında sorun yok.

Dynamic Island çentiği yakında Android telefonlara gelebilir

4 gün evvel eklendi

Spotify, kullanıcılarına bir e posta göndererek güncelleme hakkında gerekli ihtarları yaptı. Gönderdiği e postada şirket, “WatchOS 9, Apple Watch’ta Spotify akışının durmasına neden olan bir kusura sebep oldu. Apple Watch kullanıcılarını, Apple sorun için bir düzeltme uygulayana kadar WatchOS 9 güncellemesini yüklememeye çağırıyoruz. Halihazırda etkilenen kullanıcılar, içeriklerini Apple Watch’larına indirebilir ve çevrimdışı olarak dinleyebilir yahut telefonlarından akış gerçekleştirebilir.” kelamlarına yer verdi.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.