YouTube, video sayfasına ambiyans modu getiriyor: İşte gelen yeni özellikler

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Popüler görüntü izleme platformu YouTube, kullanıcıların izleme kalitesini artırmak için sayfasına yeni bir özellik getiriyor. Görüntü ...

Popüler görüntü izleme platformu YouTube, kullanıcıların izleme kalitesini artırmak için sayfasına yeni bir özellik getiriyor. Görüntü sayfasındaki temayı kısmen değiştiren yeni özellik sayesinde görüntüleri daha odaklı bir şekilde izlemeniz mümkün olabilir.

Instagram hesap dondurma nasıl yapılır?

5 gün evvel eklendi

YouTube’un görüntü sayfasındaki birtakım tuşlar değişiyor

YouTube’un yeni tasarımının öne çıkan özelliklerinden biri temel öğeler için hap biçimindeki düğmelerin kullanılması. Örneğin, evvelden iki farklı düğme biçiminde olan beğeni yahut beğenmeme artık tek bir hap formunun içerisinde bulunmakta.

Diğer öne çıkan özellik ise Ambiyans modu. Bu mod sayesinde görüntü ile daha uyumlu bir tema elde edebileceksiniz. Ayrıca bu özelliği istediğiniz vakit etkinleştirilebilir yahut devre dışı bırakılabilirsiniz.

Yakında yayınlanacak güncelleme ile gelecek son özellik ise görüntülere gelen yorumlarla ilgili. YouTube görüntülere gelen en güzel yorumu, ekranda göze çarpan daha bariz bir kapsayıcıya yerleştirecek.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.