GTA 6 test videoları ve görselleri sızdı! Vice City’ye dönüyoruz

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Geçtiğimiz aylarda GTA 6 çıkış tarihi, konusu, oyun içi karakterler, harita boyutu, vazife mühleti ve grafikleri konusunda birçok sızıntı ...

Geçtiğimiz aylarda GTA 6 çıkış tarihi, konusu, oyun içi karakterler, harita boyutu, vazife mühleti ve grafikleri konusunda birçok sızıntı ile karşılaştık. Ancak bugün ortaya çıkan birtakım test görüntüleri ve görseller gündeme bomba üzere düştü.

GTA 6 hakkında bildiğimiz her şey!

Bugün ortaya çıkan sızıntı paylaşımları uzun vakittir duyduklarımızı doğrular nitelikte. Buna tekrar Vice City’ye dönüş ve ana karakterlerden birinin bayan olacağı da dahil. Aşağıda ilgili paylaşıma ilişkin görselleri ve görüntüleri bulabilirsiniz.

GTA 6 tanıtım ve çıkış tarihi:

Son sızıntılara baktığımızda, Rockstar takımının yaklaşık 8 yıldır (2014’ten beri) bu proje üzerinde çalıştığı ve şimdiye kadar ki en büyük kaynak transferini buraya yaptığı söyleniyor. Üstelik burada bahsedilen ölçü tam 600 milyon dolar.

İlk olarak beklenen haberi bekletmeden paylaşalım. Oyunun bu yılın sonuna kadar tanıtılacağı belirtiliyor. GTA 6 çıkış tarihi ise 2024’ün son çeyreği olacak. Natürel işler hızlanırsa daha erken de görebiliriz. Ama geliştirici firma bunun mümkün olmadığını söylüyor.

Oyun hakkında paylaşılan ayrıntılara gelecek olursak, GTA 6’da selefi GTA 5’in tam 5 katı büyüklüğünde bir harita bizleri bekliyor olacak. Hatta bugüne kadar çıkan tüm GTA oyunlarının haritasının toplamını bile geçebileceği söyleniyor.

Oyuncuların merak ettiği bir öteki şey ise GTA 6 kıssa müddetinin ne kadar olacağı. GTA 5’i 30 saat üzere bir müddette bitirebiliyorduk. Yeni oyunun kıssası ise en az 75 saat sürecek. Alışılmış geçtiğimiz periyotta 500-600 saat olacağına yönelik birtakım argümanlar vardı. O kadar olmasa da öyküden farklı olarak yapabileceğimiz yan vazifelerle birlikte oyun müddetini en az 4-5 katına çıkartabileceğiz.

Buna ek olarak, GTA 6 içerisinde tıpkı GTA 5’de olduğu üzere 3 ana karakteri yönetebileceğiz. Ama bu sefer karakterlerden birinin bayan olacağı belirtiliyor. Hakikaten bugün ortaya çıkan sızıntılar da bu bilgilerin bir kısmını doğrulamış oldu.

Siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın!

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.