Samsung Galaxy S23 serisinin boyutları ortaya çıktı

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Samsung'un önümüzdeki yıl tanıtması beklenen Galaxy S23 serisi ile ilgili söylentiler, ne çeşit bir ekran ve kamera sunabileceğini ...

Samsung’un önümüzdeki yıl tanıtması beklenen Galaxy S23 serisi ile ilgili söylentiler, ne çeşit bir ekran ve kamera sunabileceğini geçtiğimiz günlerde ortaya koydu. Artık, yeni bir gönderi, telefonun hangi boyutlarla gelebileceğini de ortaya koydu

iPhone 14 Pro’nun Dinamik Ada’sı daha eğlenceli hale getiriliyor

23 sa. evvel eklendi

İşte Samsung Galaxy S23 serisinin ortaya çıkan özellikleri:

Tanınmış tipster Ice Universe tarafından Twitter’da paylaşılan bir gönderiye göre Samsung Galaxy S23‘ün standart varyantı, bu yılki selefi Galaxy S22 ile neredeyse tıpkı boyutlara sahip olacak gibi görünüyor. 

Paylaşıma nazaran yeni jenerasyon Samsung Galaxy S23, eskisinden 0,3 mm daha geniş ve 0,3 mm daha uzun olacak. Ancak, bu değişikliğin nedeninin ne olabileceği şimdi net değil. Söylentilere göre, Galaxy S23, 6.1 inç full HD+ Dinamik AMOLED ekrana sahip olacak.

Samsung Galaxy S23 Ultra ise 5.000 mAh pil ile gelecek ve 3088 x 1440 piksel çözünürlüğe sahip 6.8 inç ekrana sahip olacak. Bu nedenle telefon ekran boyutu ve pil kapasitesi bakımından Galaxy S22 Ultra ile tıpkı kalacak. Son olarak telefon Snapdragon 8 Gen 2 SoC‘den güç alacak.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.