Telegram yeni güncellemesi ile Premium abonelere odaklanıyor

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Kısa bir müddet evvel daha fazla yetkiler ile donattığı Premium abonelik sistemini başlatan Telegram, artık güncellemelerinde de Premium ...

Kısa bir müddet evvel daha fazla yetkiler ile donattığı Premium abonelik sistemini başlatan Telegram, artık güncellemelerinde de Premium kullanıcılara odaklanıyor. Standart kullanıcılar performans iyileştirmeleri ile yetinmek zorunda.

Telegram Premium güncellemesi

Telegram yeni güncellemesi ile birlikte sohbet iletilerine verilen reaksiyonlar artık sınırsız bir koleksiyon barındırıyor. Ayrıyeten 3 hareketli emojiye kadar da dayanak sunuluyor. Tekrar emoji paneli daha fazla emoji ve paket kapsayacak formda genişletildi.

Telegram hesap silme nasıl yapılır?

1 ay evvel eklendi

Diğer taraftan Premium kullanıcıları rastgele bir emojiyi profil durumlarına atayabilecek. Bunlara bir mühlet sonu da konabilecek. Son olarak kullanıcı isimlerinde username.t.me formunda yazımı daha kolay bir kısa format benimseniyor.

Standart kullanıcılara gelecek olursak Android tarafında indirme sırasını önceliklendirebilme, yeni Android animasyonları ve Android 13 tema moturuna uyumlu uygulama ikonu gelirken iOS tarafında ise animasyonlu yeni heyetim balonu yer alıyor.

BilimMAX.com

BilimMAX.com

2020'den beri bilim, teknoloji haberleri ve kişisel sağlık önerileri sunmaya devam ediyoruz.

Konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Lütfen yorumlarınızı bizlerle paylaşın.